Кубок IBU. Українські біатлоністки опинилися за межами топ-20 за підсумками спринту на етапі в Австрії

Найкращою серед українок у спринті стала Юлія Журавок

У Кубку націй IBU наша команда після трьох етапів змагань йде четвертою

Заключною гонкою календаря Кубку IBU в 2018-му році став жіночий спринт, який закривав програму третього етапу в Австрії. Ніхто з наших дівчат не зумів пройти два вогневі рубежі без штрафів, як це було трьома годинами раніше у українських біатлоністів.

І найпопулярнішим підсумком стрільби українок стали два промахи.

При цьому кращу швидкість в команді показала Юлія Журавок - вона і фінішувала на найбільш високій позиції серед українок - 25-ю. Яна Бондар, Ольга Абрамова і Надія Бєлкіна показали 27-й, 28-й і 32-й результати відповідно - всі четверо залишили по дві незакритих мішені.

А ось з трьома промахами наші дівчата вже не могли розраховувати на кубкові очки. Анна Кривонос та Марія Кручова так само пройшли гонку з практично аналогічним часом, показавши відповідно 59-і 61-й результат.

У загальному заліку Кубку IBU Надія Бєлкіна йде на новорічну перерву кращою з українок, займаючи 14-е загальне місце. А продовжують домінувати в тоталі шведські дівчата - Інгела Андерссон, яка з перевагою в дев'ять пунктів випереджає Елізабет Хогберг.

У Кубку націй IBU наша команда після трьох етапів змагань йде четвертою.

Після різдвяної і новорічної паузи змагання в Кубку IBU відновляться 12 січня, коли в польському Душники-Здруй стартує четвертий етап турніру.