Кубок IBU. Катерина Бех фінішувала п'ятою у гонці переслідування на етапі у Франції

Наймолодша учасниця нашої команди Оксана Москаленко при дев'яти промахах піднялася з 18-го місця на 11-е

Мало біатлоністок зуміли впоратися зі стрільбою через погані погодні умови

Гонкою переслідування у юніорок спортсмени домучили змагальну програму третього етапу Юніорського кубка IBU у французькому Преманоні.

Мало біатлоністок зуміли впоратися зі стрільбою хоча б з 60% точністю. В таких умовах сім промахів німкені Юліані Фрювірт стали переможною формулою. Стартувавши другою і пройшовши більше кілометра штрафної дистанції, вона, тим не менш, фінішувала з більш ніж хвилинною перевагою в гонці.

Для кращої з українок в цій гонці Катерини Бех персьют почався здорово: всього два промахи на лежці, і до стрільбі стоячи Катя підійшла вже в призовій трійці, незважаючи на старт з 11-ї позиції. Але стрільба стоячи поки є каменем спотикання для молодої спортсменки: на двох наступних вогневих рубежах Бех вдалося закрити лише дві мішені, що відправило нашу спортсменку на п'яту підсумкову позицію.

Наймолодша учасниця нашої команди Оксана Москаленко при дев'яти промахах піднялася з 18-го місця на 11-е, знову поліпшивши особисте досягнення на міжнародних стартах. А Оксана Сігеті при аналогічній точності зуміла пробитися в залікову зону, фінішувавши 22-ю при стартовому 44-му номері. У Анни Коваленко і Любові Кіп'яченкової - 46-а і 47-а позиції на фініші відповідно.

Наступним змаганням в юніорській програмі сезону стане юніорський чемпіонат світу, який стартує в Брезно-Осрблі 27 січня.