Чемпіонат Європи. Чоловіча збірна України провалила індивідуальну гонку

Фелікс Ляйтнер став першим золотим призером. Фото: IBU

Найкращий результат серед наших біатлоністів показав Сергій Семенов, який фінішував 34-м

Перша гонка чемпіонату Європи, який розпочався в італійському Ріднау, не принесла успіху українським біатлоністам.

В індивідуальній гонці у чоловіків найкращим з наших хлопців став Сергій Семенов, який з чотирма хвилинами штрафу зайняв лише 34-е місце, інформує прес-служба Федерації біатлону України.

На жаль, ніхто з команди точністю буде не блиснув - у всій четвірці наших чоловіків від трьох до чотирьох хвилин штрафу, і при цьому Руслан Ткаленко фінішував 43-м, Тарас Лесюк - 48-м, а у Андрія Доценко 60-й результат.

Першим золотим медалістом чемпіонату Європи став австрієць Фелікс Ляйтнер, який на 43 секунди випередив чеха Томаша Крупчика і на 57 секунд - німця Філіпа Горна.

У всіх володарів нагород - по одному промаху на чотирьох рубежах.