Головний тренер «Полтави» вступив в конфлікт з уболівальниками «Миколаєва» (відео)

Конфлікт стався на 90-й хвилині зустрічі

Головний тренер «Полтави» Анатолій Безсмертний в кінцівці матчу 29-го туру першої ліги проти «Миколаєва» (1:2) ледь не побився з уболівальниками господарів.

До 81-ї хвилини полтавський клуб вигравав з рахунком 1:0, але протягом двох хвилин пропустив двічі.

Конфлікт стався на 90-й хвилині зустрічі, тренер в грубій формі відповів на провокації фанатів миколаївського клубу.

На щастя, бійки вдалося уникнути.

Матч так і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів, а «Полтава» опустилася на третє місце.

У разі перемоги полтавці поступалися б лише за різницею забитих і пропущених м'ячів «Арсеналу», який наразі йде на першій сходинці.