Ярмоленко забив гол у переможній грі за «Вест Гем»

Ярмоленко пропустив левову частину минулого сезону через операцію на нозі
Twitter Вест Гему

«Молотобійці» продовжують підготовку до старту в новому сезоні Англійської Прем’єр-ліги

У рамках підготовки до нового сезону англійський «Вест Гем» атакувального півзахисника національної збірної України Андрія Ярмоленка в контрольному матчі переміг «Брентфорд»  з результатом 2:1.

Наш футболіст вийшов у стартовому складі «Молотобійців» і на 5-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі. Українець підключився до контратаки «Вест Гему» і отримав у чужій карній зоні передачу від іспанця Пабло Форналса. Ударом з лівої ноги наш земляк відправив м’яч під дальню стійку воріт.

У перерві Девід Мойєс українця замінив, а його колектив зумів відзначитися вдруге. Чех Томаш Соучек отримав м’яч після проходу Маркоса Антоніо та завдав точного пострілу у падінні – 2:1.

Примітно, що вже завтра Ярмоленко має приєднатися до своїх партнерів по збірній України, які в Харкові готуються до старту в Лізі націй-2020/2021.