«Ворскла» перемогла другий склад «Шахтаря», що маскувався під перший (відео)

Коноплянка не впорався з відповідальністю лідера

Коли Коноплянка не тягне

У неділю, 1 березня, у Полтаві у рамках 20-го туру Української Прем’єр-ліги грали місцева «Ворскла» та лідер першості  «Шахтар». Навіть попри таку вивіску матч не зацікавив глядачів, а тому свято футболу пройшло майже за пустих трибун.

Гості були фізично та емоційно виснажені матчем Ліги Європи, тренер донеччан вдався до ротацій та виставив другий склад на чолі з Євгеном Коноплянкою.

Полтава таке не вибачає, а тому учасники плей-оф Ліги Європи стали ласою здобиччу для «Ворскли».

На 30-й хвилині Степанюк забив гол у ворота Олексія Шевченка (дублер П’ятова нарешті отримав шанс проявити себе). У другому таймі господарі мали забивати другий гол, але змарнували кілька майже 100-відсоткових можливостей. Втім, їм було непогано й від перемоги 1:0.

Після вилучення у гостів, звісно, були шанси врятувати гру, але Різник та захист господарів цього зробити не дозволили.