Визначився перший фіналіст Ліги націй. Італія перервала рекордну безпрограшну серію

Іспанія перервала 37-матчеву серію італійців без поразок
Фото з відкритих джерел

Чемпіони Європи поступилися на своєму полі збірній Іспанії

На міланському стадіоні «Сан-Сіро» визначився перший фіналіст Ліги націй. Господарі, які є чинними чемпіонами Європи, поступилися збірній Іспанії – 1:2. Таким чином італійці перервали рекорду серію без поразок, яка тривала 37 матчів. У цьому відрізку команда Роберто Манчіні здобула 29 перемог і 7 нічиїх.

Іспанці відкрили рахунок на початку зустріч: Ферран Торрес замкнув фланговий простріл Мікеля Оярсабаля.

Гру італійцям зламало вилучення захисника збірної Італії Леонардо Бонуччі. У меншості чемпіони Європи пропустили перед свистком на перерву. Знову спрацювала зв’язка Оярсабаль – Торрес.

Під завісу зустрічі Пеллегріні відіграв один гол.

«Це був матч двох суперників, які билися, демонструючи свої найкращі якості. Ми захищалися, застосовуючи високий пресинг, проявляючи хоробрість, і показали блискучий настрій», – сказав після матчу тренер іспанців Луїс Енріке.

Інший фіналіст Ліги націй визначиться сьогодні, 7 жовтня, у матчі Бельгія – Франція.