Віта Семеренко увійшла в топ-6 спринтерської гонки на етапі Кубку світу в Обергофі

Віта Семеренко

Українська біатлоністка потрапила в квіткову церемонію

У четвер, 10 січня, в Обергофі жіночою спринтерською гонкою стартував четвертий етап Кубку світу з біатлону.

Найближчою до подіуму серед наших біатлоністок стала Віта Семеренко, яка фінішувала шостою і потрапила в квіткову церемонію. Українка чисто відпрацювала на обох вогневих рубежах і показала доволі непоганий хід.

Лише у топ-40 фінішувала Анастасія Меркушина. Юна біатлоністка також без помилок відпрацювала на вогневих, але забагато програла суперницям ногами. Як після гонки пояснила сама Меркушина, вона відчуває проблеми з коліном.

На жаль, результати решти біатлоністок збірної України були не такі високі. Так, Валя Семеренко, Юлія Джима та Юлія Журавок відверто провалили гонку і фінішували за межами топ-60. Відверто погана робота ногами і провальна робота на вогневих рубежах не дозволять всім трьом взяти часть у гонці переслідування.

Зазначимо, що через хворобу пропускала гонку капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна. Вона взагалі пропустить весь етап в Обергофі.

А перемогу в гонці здобула італійська біатлоністка Ліза Віттоці, яка на 5,3 сек випередила досвідчену француженку Анаїс Шевальє. Замкнула топ-3 шведська біатлоністка Ханна Еберг.