Віктор Земцев - справжній український Ironman

44-річний український триатлет у вересні 2017 року двічі зійшов на п’єдестали пошани світових змагань

Українець Земцев є мега-зіркою світового триатлону дистанції IRONMAN. Впродовж кар’єри він вигравав найпрестижніші старти на довгій дистанції, а нині в 44 роки демонструє дива людського організму

Віктор Земцев вдало виступив на чемпіонаті Європи на довгій дистанції в Амстердамі і посів друге місце.

Український триатлет є спортсменом збірної України з триатлону, і в столиці Нідерландів йому навіть підкорився Національний рекорд! Довгу дистанцію Земцев пройшов за 8 годин 3 хвилини і 14 секунд, чого не вдавалося зробити ще жодному нашому триатлету.

А вже за два тижні по тому на престижному етапі серії IRONMAN в Барселоні наш неперевершений земляк посів третє місце!

За рахунок відмінної фізичної форми, досвіду та психологічної стійкості Віктор Земцев випередив найближчого переслідувача на цілих чотири хвилини і завоював бронзову медаль. Повідомляє Федерація триатлону України.

Віктор уже давно керується винятково біологічним, а не календарним віком. І вже вкотре власним прикладом нам доводить, що неможливе – можливо!