Валя Семеренко фінішувала сьомою у гонці переслідування на етапі Кубку світу в Нове Место

Валя Семеренко

Українка трохи не дотягнула до квіткової церемонії

У суботу, 22 грудня, в чеському Нове Место відбулася жіноча гонка переслідування в межах третього етапу Кубку світу з біатлону.

Найкращий результат серед українських біатлоністок показала Валентина Семеренко, яка фінішувала сьомою. Валя фактично всю гонку трималася у групі лідерів, а після третього вогневого рубежу була навіть у топ-5, однак на останніх кілометрах траси українська біатлоністка програла ходом і пропустила вперед двох суперниць.

Невдала робота на вогневих рубежах не дозволила показати високий результат Анастасії Меркушиній, яка з трьома хибами фінішувала 22-ю. 31-ю стала Віта Семеренко, яка першу половину гонки трималася у топ-10, але три промахи на стійці відкинули нашу біатлоністку за межі топ-30. Продовжує вкочуватися в сезон після хвороби Юлія Джима, яка стала лише 49-ю з п'ятьма колами штрафу.

Невдалу гонку провела Олена Підгрушна, яка вже з перших вогневих рубежів почала багато хибити. У підсумку капітан жіночої збірної України вирішила знятися з гонки.

Перемогу ж здобула Марте Олсбю Ройзеланд. Норвежка підтвердила статус переможниці спринту і здобула другу золоту медаль поспіль, випередивши на фініші італійську біатлоністку Доротерю Вірер всього 0.2 секунди. Третьою стала Ханна Еберг з Швеції.