Український дзюдоїст здобув «золото» на етапі Кубка Європи у Польщі

Український дзюдоїст Микита Голобородько
фото з відкритих джерел

Володарем золотої нагороди став Микита Голобородько

У Варшаві (Польща) проходить другий у сезоні етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо – Warsaw European Open 2024.
Перший змагальний день приніс збірній України дві нагороди. Про це повідомила Федерація дзюдо України.

Володарем золотої нагороди став Микита Голобородько, який у фіналі вагової категорії до 66 кг переміг Сердара Рахімова з Туркменістану. Бронзовою призеркою стала Анастасія Антіпіна (63 кг). За крок до п'єдесталу зупинилися Анастасія Чижевська (57 кг) та Юлія Гребеножко (63 кг), які посіли п'яті місця.

У завершальний день турніру учасники розіграють сім комплектів нагород. Зауважимо, наступним стартом у дзюдоїстів буде третій етап серії Grand Slam, який відбудеться 1-3 березня у Ташкенті (Узбекистан).

Раніше повідомлялося, що вінничанин здобув бронзу Чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів із вадами слуху. Антон Слушний поповнив медальну скарбничку бронзою.