Українські шпажистки зупинилися за крок від командного п'єдесталу чемпіонату Європи

Збірна України була близькою до третьої медалі на європейській першості з фехтування

У заключний день чемпіонату Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) команди розігрують останні два комплекти нагород.

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах у складі Ксенії Пантелеєвої, Олени Кривицької і Джоан Фейбі Бежури у підсумку посіла четверте місце, а чоловіча команда шаблістів (Андрій Ягодка, Дмитро Пундик, Олексій Стаценко, Юрій Цап) фінішувала сьомими.

Шпажистки після перемоги над фехтувальницями Угорщини (34:31) та Росії (43:42) у півфіналі поступилися команді Польщі (37:45), а у матчі за бронзу - збірній Естонії (37:42).

Золото розіграють Польща і Франція.

Українські шаблісти, програвши у чвертьфіналі угорцям (25:45), у поєдинку за сьоме-восьме місця виграли у грузинів (45:40).

У матчі за бронзу зустрічаються Німеччина - Румунія, за золото - Італія - Угорщина.

Нагадаємо, в активі збірної України дві нагороди - Богдан Нікішин виграв бронзу в індивідуальному турнірі шпажистів, а жіноча збірна країни стала срібним призером в командному турнірі шаблісток.