Українка Ярослава Магучих з рекордом перемогла на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Ярослава Магучіх. Фото Олександра Охріменка

На юніорській першості континенту українці не було рівних у стрибках у висоту

У заключний день чемпіонату Європи U18 Україна виграла свою четверту медаль.

Золото зі стрибків у висоту принесла Ярослава Магучих, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Магучіх почала змагання з висоти 1.79 м, а 1.86 забезпечили їй перемогу. На наступну висоту, 1.94 м, вона виходила вже в ранзі чемпіонки Європи U18.

Подолавши 1.94 м з третьою спроби, вона встановила новий рекорд чемпіонатів і рекорд України U18. Попередній також належав також їй: 16 червня 2018 року у Луцьку вона стрибнула 1.93 м.

«Я так високо стрибала, що зараз не можу повірити у те, що це була я, - зізналася Ярослава в інтерв’ю організаторам. - Я щаслива виграти золото з рекордом чемпіонатів».

У заключний день відбулося ще два фінали за участю українців.

Жіноча естафетна четвірка 100+200+300+400 метрів у складі Євгенії Коновалової, Єви Подгородецької, Марії Буряк і Наталії Дишлюк фінішувала п’ятою (2:11.04 хв).

Також завершилися змагання десятиборців. Володимир Андрощук зумів піднятися на кілька позицій і посів підсумкове 23-тє місце (6406 очок).

З чотирма медалями, трьома золотими й однією срібною, Україна розділила сьоме місце з ірландцями. Найбільше нагород у британців – 9 (6+2+1).