Українці командним золотом відкрили Кубок Європи з карате

На етапі в Угорщині представники збірної України здобули п'ять нагород.

У місті Сольнок (Угорщина) відбулись змагання за Кубок Європи з кіокушин карате (WKO ShinKyokushinkai).

Спортсмени збірної України посіли перше загальнокомандне місце та вибороли п'ять медалей, з яких три золоті та дві бронзові, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Водночас, полтавчанин Анатолій Журавель за підсумками турніру отримав приз «Найкращий боєць» Кубка Європи.

Отже, українці тричі підіймалися на найвищу сходинку турнірного п'єдесталу в куміте інддо серед дорослих спортсменів. Володарями кубка стали Олена Вересняк у вазі до 50 кг, Богдан Лемішко у ваговій категорії до 65 та вищезгаданий Анатолій Журавель у ваговій категорії за 85 кг.

Бронзу для національної збірної здобули Ігор Котляревський у ваговій категорії до 85 кг та Олександр Кривко у ваговій категорії за 85 кг.