Україна виборола сім нагород та очолила медальний залік Паралімпіади

За кількістю нагород українці поступаються лише господарям змагань – збірній Китаю

Перший змагальний день для України розпочався з виступів у парабіатлоні

Україна очолила медальний залік Паралімпійських ігор у Пекіні за підсумками першого змагального дня. Про це інформує «Суспільне».

Перший змагальний день для України розпочався з виступів у парабіатлоні. У цьому виді спорту наші атлети змогли виграти одразу сім нагород у спринтерських гонках.

Найуспішнішим для України став чоловічий спринт серед спортсменів з порушенням зору. Там українці здобули увесь комплект нагород.

За кількістю золотих медалей України переважає усі команди на Паралімпіаді-2022. Українці єдиними здобули одразу три золоті нагороди, завдяки чому й очолюють медальний залік.

За кількістю нагород українці поступаються лише господарям змагань – збірній Китаю. Вона завоювали вісім медалей (дві – золоті).

Медальний залік Паралімпіади-2022 (топ-10)

1. Україна – 3 «золото» + 3 «срібло» + 1 «бронза»