Трояновський вийшов у фінал Юнацьких Олімпійських ігор на дистанції 100 м батерфляєм

Українські плавці на Юнацьких іграх-2018

Ігор має непогані шанси здобути нагороду у вівторок, 9 жовтня

Українські молоді плавці стартували на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року.

Нагадаємо, що змагання відбуваються в аргентинській столиці – Буенос-Айресі – з 6 по 18 жовтня.

До складу української збірної увійшли чотири представники плавання: Ігор Трояновський, Денис Кесіль, Юлія Стадник і Марина Колесникова, інформує Федерації плавання України.

У понеділок, 8 жовтня, відбулися, зокрема, півфінальні запливи на дистанції 100 м батерфляєм (чоловіки).

Трояновський вийшов у фінал на цій дистанції з новим юнацьким рекордом України – 52.88 с.

Водночас, Кесіль боротиметься за місце у фіналі у додатковому запливі зі спортсменом з Швейцарії. У півфіналі вони показали однаковий час – 53.47. Додатковий заплив відбудеться 9 жовтня.

Стадник не потрапила до фіналу – вона стала дев’ятою на дистанції 100 м батерфляєм з результатом 2:16.94.

Колесникова зайняла 21-е місце на дистанції 100 м на спині. Її результат – 1:04.27.

У вівторок Стадник змагатиметься у попередніх запливах на дистанції 50 м батерфляєм, а Колесникова – на дистанції 200 м на спині.

Нагадаємо, фехтувальниця Чорній принесла Україні перше золото Юнацьких Олімпійських ігор-2018.