Став відомий склад збірної України з фехтування на чемпіонаті світу 2018 у Китаї

Збірна України з фехтування. Фото з відкритих джерел

Збірна з фехтування на чолі з нашими лідерами Ольгою Харлан і Богданом Нікішиним представляють Україну

Тренерський штаб збірної України з фехтування визначився зі складом на чемпіонат світу, який проходить в китайському Усі.

Чоловіки:

Рапіра: Дмитро Чучукало, Ростислав Герцик, Андрій Погребняк, Клод Юнес.

Шпага: Богдан Нікішин, Ігор Рейзлін, Володимир Станкевич, Роман Свичкарь.

Шабля: Дмитро Пундик, Олексій Стаценко, Юрій Цап, Андрій Ягодка.

Жінки:

Рапіра: Анна Тараненко, Катерина Ченцова, Анастасія Московська, Олександра Сенюта.

Шпага: Олена Кривицька, Анфіса Почкалова, Ксенія Пантелєєва, Фейба Бежура.

Шабля: Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Аліна Комащук та Олена Вороніна.

Цим же складом наша команда виступала і на континентальній першості в Сербії.

Однак тоді срібний призер Олімпійських ігор в Ріо Олена Вороніна виступала тільки в командному турнірі, тепер же Вороніна вийде на доріжку і в особистих змаганнях.

На чемпіонаті Європи українці здобули дві медалі.

Тоді Богдан Нікішин показав третій результат в особистій першості, а українські шаблістки взяли «срібло» в команді.

Варто відзначити, що після успішного виступу в Сербії Нікішин став лідером світового рейтингу.

Нагадаємо, що турнір розпочався 19 липня, а закінчиться 26 липня.