«Шахтар» феєрично обіграв «Антверпен» у матчі Ліги чемпіонів

фото з відкритих джерел

Донецький «Шахтар» переміг на виїзді дебютанта турніру бельгійський «Антверпен» з рахунком 3:2

У другому турі Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» переміг на виїзді дебютанта турніру бельгійський «Антверпен».

Після першого тайму «гірники» програвали 0:2, але у другому таймі зуміли переламати хід матчу та забили три м'ячі.

Господарі поля досить швидко повели у рахунку. На третій хвилині гри футболісти «Антверпена» «обікрали» Ракицького у власному штрафному: Артур Вермерен відпасував праворуч на Арбнора Муя, який точно пробив у дальній кут воріт.

У середині першого тайму бельгійський клуб подвоїв свою перевагу після голу Мішеля-Анж Баліквіши у нижній кут воріт.

Втім після перерви підопічні Патріка ван Леувена продемонстрували абсолютно відмінну від першої половини зустрічі гру.

Вже на 48-й хвилині Шахтар відіграв один м’яч – відзначився Данило Сікан. Рівновагу у матчі відновив м’яч від Ярослава Ракицького, який потужно виконав штрафний удар. Третій гол гірників на рахунку Сікана.

У компенсований арбітром час за гру рукою у власному штрафному Тараса Степаненка було призначено пенальті, втім Тобі Алдервейрелд не реалізував одинадцятиметровий удар

Зазначимо, що раніше шляхи «Шахтаря» та «Антверпена» не перетиналися. Але якщо донецький клуб раніше неодноразово грав із бельгійцями («Андерлехт», «Брюгге», «Генк», «Гент»), то сенсаційний чемпіон Бельгії вперше грає проти команди з України.

Нагадаємо, серб Мілорад Мажич став інспектором матчу 2-го туру Ліги чемпіонів «Антверпен» – «Шахтар» Донецьк.

До слова, на груповому етапі Ліги чемпіонів 2023/24 донецький «Шахтар» мав зустрітися з іспанською «Барселоною», португальським «Порту» та бельгійським «Антверпеном».