«Рома» б’є «Порту» і робить заявку на чвертьфінал Ліги чемпіонів (відео)

Боснієць Едін Джеко відзначився двома результативними передачами
theguardian.com

Після дублю Ніколо Дзаньоло «вовки» отримали перед виїзним матчем невелику перевагу

Італійська «Рома» зробила заявку на вихід в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів-2018/2019. На рідному «Стадіо Олімпіко» «вовки» здолали 2:1 «Порту».

«Рома» (Італія) - «Порту» (Португалія) — 2:1
Голи: 1:0 — Дзаньоло (70). 2:0 — Дзаньоло (76). 2:1 — Адріан (79)
«Рома»: Міранте — Флоренці, Костас Манолас, Фасіо, Коларов — Лоренцо Пеллеґріні (Н’Зонзі, 83), Даніеле Де Россі (к), Крістанте — Дзаньоло (Давіде Сантон, 87), Джеко, Ель-Шаараві (Джастін Клюйверт, 90). Тренер — Ейсебіо Ді Франческо
«Порту»: Касільяс — Мілітао, Феліпе, Пепе, Тельєс — Отавіо (Ернані, 84), Данілу Перейра, Ектор Еррера (к) — Фернандо (Андре Перейра, 76), Тікіньо Соарес, Браїмі (Адріан, 68). Тренер — Сержіу Консайсау
Суддя: Маккеліє (Нідерланди)
Попередження: Ель-Шаараві (88) — Ектор Еррера (74)
12 лютого. Рим. Stadio Olimpico. 51 727 глядачів

Усі три м’ячі в матчі були забиті по перерві, в заключному відрізку матчу. Спершу Едін Джеко зачепився за м’яч після передачі зліва і зробив скидку на Ніколо Дзаньоло. Той нагодою скористався відмінно — 1:0. Не встигли гості оговтатися, як римлянам вдалася контратака за участю вже згадуваного дуету. Джеко пройшов по центру, ударом з-за меж карного майданчика влучив у стійку, а Дзаньоло додав м’яч у сітку.

Правда, довго радіти комфортній перевазі «Рома» не змогла. На 79-й хвилині Адріан рахунок скоротив.

Повторний матч у Порту команди зіграють 6 березня.