Олімпіада-2018. Крюге став олімпійським чемпіоном в скіатлоні, українця Красовського зняли

Сімен Хегстад Крюгер. Фото: Getty Images

Українець Олексій Красовський відстав на коло, і його зняли з гонки

Норвезький лижник Сімен Хегстад Крюгер несподівано став Олімпійським чемпіоном у скіатлоні.

На старті гонки Крюгер зіткнувся з двома лижниками зі збірної Олімпійських атлетів з РФ Денисом Спіцовим і Андрієм Ларьковим. Незважаючи на падіння, норвежець зумів наздогнати лідируючу групу.

Перед останнім колом Сімен вирвався вперед і в підсумку перед фінішем зробив собі заділ в 23 секунди, якого вистачило, щоб виграти перше для Норвегії золото на Іграх в Пхьончхані.

У трійку призерів також потрапили норвежці - Мартін Йонсруд Сунбю і Ханс Крістер Холунд. Спіцов, зіткнувшись з Крюгером, фінішував четвертим. А ось лідер сезону Йоганнес Клебо в кінцівці здав і фінішував 10-м. Олімпійський чемпіон Сочі в скіатлоні швейцарець Даріо Колонья - 6-й.

Українець Олексій Красовський відстав на коло, і його зняли з гонки.