Ольга Харлан стала переможницею етапу Кубка світу в Бельгії

У фіналі українка здолала представницю Італії

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування на шаблях в бельгійському Сінт-Ніклас.

Українка стартувала відразу в турі прямого вибування, оскільки займає сьому сходинку в світовому рейтингу FIE.

В 1/32 фіналу Харлан не залишила шансів своїй колезі по збірній Ользі Жовнір, завершивши поєдинок з рахунком 15:8, далі перемогла француженку Каролін Кєролі - 15:6, а в 1/8 турнірній таблиці зломила опір ще однієї французької шаблістки Шарлотт Лембах, обігравши суперницю з перевагою в один удар - 15:14.

Після, опонентки Харлан не змогли скласти їй високу конкуренцію. В 1/4 фіналу лідер наших шаблісток не зазнала труднощів з угоркою Ганною Мартон, закінчивши зустріч з цифрами 15:5 на табло, в півфіналі з аналогічним рахунком вибила з боротьби олімпійську чемпіонку Ріо 2016 Яну Єгорян, а в фіналі розгромила віце-чемпіонку Європи Росселлу Грегоріо, перемігши італійку 15:6.

Нагадаємо, що це вже другий етап Кубка світу в нинішньому сезоні.

На першому подібному турнірі Харлан показала лише 18-й результат, програвши в 1/16 фіналу іншій українці Аліні Комащук, яка в Сінт-Нікласі поступилася італійці Ірені Веккі з рахунком 15:11 і зупинилася за крок від півфіналу.