Молоді українці здобули дві бронзові нагороди на чемпіонаті Європи з французького боксу

Медалі серед кадетів здобули Іван Памбук і Сергій Тимошевський

28-30 червня у бельгійському місті Ловерваль проходив чемпіонат Європи з французького боксу Сават серед кадетів у розділі «Ассо».

За підсумками турніру у скарбничці «синьо-жовтої» збірної дві бронзові нагороди, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України.

На третю сходинку п’єдесталу континентальної першості серед спортсменів вагової категорії до 70 кг піднявся Іван Памбук.

Сергій Тимошевський став бронзовим призером чемпіонату серед спортсменів вагової категорії до 85 кг.

У бойовому мистецтві «сават» дозволяються удари кулаками та ногами. Сават відрізняється від таких бойових мистецтв, як карате чи кікбоксинг, особливою технікою ударів.

Єдиноборства з сават проводяться в трьох категоріях: Assaut: (легкий контакт між суперниками), Précombat: (тут дозволені нокаути) та Combat: (категорія повноконтактного бою).

До спортивної форми сават належать боксерські рукавиці, боксерське взуття та так звана інтегральна форма.