Матч Другої ліги у Вінниці переривали через димову завісу (відео)

У ультрас запалили піротехніку та димові шашки, через що поле огорнув туман

У суботу, 21 жовтня, на центральному міському стадіоні у Вінниці відбулася футбольна зустріч між командами «Нива-В» та «Арсенал-Київщина» (Біла Церква).

Вінничани перемогли з рахунком 1:0, але матч довелося зупинити через витівки приїжджих фанатів.

12 хвилин гравці не могли повернутися на поле через дим від піротехніки, яку на своїх трибунах запалили білоцерківські ультрас. Крім цього, вболівальники розпочали бійку з правоохоронцями.

Після відновлення гри «Арсенал-Київщина» пропустив м'яч на 80-й хвилині гри та поступився вінничанам, інформує Vinbazar.com.

«Нива-В» здобула третю перемогу поспіль і четверту у п’яти матчах під керівництвом нового тренера Дениса Колчина.

У наступному турі «Нива-В» зіграє в Івано-Франківську. Наразі вінничани знаходяться на четвертій позиції у групі «А» Другої ліги.