Кубок IBU з біатлону. На етапі в Італії у спринті дві українки потрапили у топ-20

Надія Бєлкіна. Фото ФБУ

Юлія Журавок не стартувала у цій спринтерській гонці

В італійському Мартеллі стартував шостий етап Кубку IBU з біатлону.

У першій гонці – жіночому спринті – всі п'ять українок, які вийшли на старт, показали результати у заліковій зоні кубкових очок, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.

Однак, продемонструвавши непогану швидкість на дистанції (троє – у топ-15 за чистим ходом), наші дівчата не зуміли впоратися зі стрільбою, через що найкращою у команді стала Надія Бєлкіна, яка з двома колами штрафу фінішувала 17-ою.

Всього на три секунди від неї відстала Марія Панфілова, яка показала 19-й час при одному промаху.

Ольга Абрамова перед стійкою йшла у числі претендентів на подіум, проте три промахи на другому рубежі відсунули її на підсумкове 22-е місце.

Яна Бондар традиційно відзначилася краще серед українок швидкістю, але багато часу втратила проходженні чотирьох штрафних кіл.