Кубок IBU. Українська біатлоністка Бех стала 11-ю за результатами спринтерської гонки

Переможницею спринту стала Анастасія Кайшева

У французькому Преманоні пройшла спринтерська гонка у юніорок в межах другого етапу Юніорського Кубку IBU.

В черговий раз блиснула швидкістю українська спортсменка Катерина Бех. За чистим часом на лижні у неї сьогодні - другий результат. До слова, і по скорострільності - також за часом в десятці кращих. Шкода, високу швидкість і темп стрільби не вдалося підкріпити точністю - з трьома колами штрафу Катя стала 11-ю, показавши, тим не менш, кращий результат в нашій збірній.

Другий результат серед українок - у Оксани Москаленко, що на розгоні показувала швидкість, яку можна порівняти з Бех. Однак утримувати такий темп 18-річній спортсменці поки складно, і в підсумку з двома промахами Оксана фінішувала 18-ю - з новим особистим рекордом на міжнародних змаганнях.

У заліковій зоні з кубковими очками фінішувала також Ганна Коваленко, з трьома промахами вона закінчила спринт з 33-м результатом. Зовсім трохи до топ-40 не вистачило Христині Дмитренко та Оксані Сігеті: 41-й і 44-й час відповідно. Непогану швидкість, але лише 50%-ну точність продемонструвала Любов Кіп’яченкова, що вилилося в 48-е місце на фініші. Катерина Свинаренко, яка вийшла на старт вперше після хвороби, на жаль, в топ-60 пробитися не змогла.

Переможницею спринту стала Анастасія Кайшева, з чистою стрільбою всього на 0,2 секунди випередила німкеню Юліану Фрювірт, яка забігала на коло штрафу. Бронза у ще одній представниці Німеччини - Франціски Пфнюр.

Після двох змагальних днів поспіль, завтра юніорів чекає відпочинок, а в суботу в Преманоні пройдуть гонки переслідування.