Харківська команда виграла чемпіонат України 2018 року з регбіліг

Фото Федерації регбіліг України

У фіналі харків'яни виявилися сильнішими за львів'ян

У Львові на стадіоні Юність відбувся гранд фінал Суперліги 2018 року з регбіліг.

Третій рік поспіль у фіналі зустрілись Lviv Sokil-Tigers (Львів) та Kharkiv Legion XIII-Giants (Харків).

Вкотре перемогу здобули харків’яни з рахунком 46:14, інформує сайт Спортивного комітету України.

І хоча це вже десята перемога Kharkiv Legion XIII-Giants у чемпіонатах України, проте цього року львівська команда додала та значно підвищила рівень гри.

Як повідомляє Українська федерація регбіліг, перша половина першого тайму була за Tigers, більш того вони відкрили рахунок спробою Артема Глинки.

Але наприкінці першого тайму гості відповіли трьома спробами Тараса Колесника, Євгена Трусова, Богдана Веприка та двома влучними реалізаціями Олександра Скорбача. Рахунок першого тайму – 4:16.

Після перерви у другому таймі Kharkiv Legion XIII-Giants почав набирати оберти і знову пішли спроби – Трусова, Колесника, Веприка та Танцерєва.

Львів’яни, у свою чергу, відповіли спробами Глинки та Гапона, але наздогнати відрив вже не вистачало ні часу, ні сил, які були витрачені на потужний перший тайм.