Артем Прима фінішував 11-м у спринті на етапі Кубку світу з біатлону в Антгольці

Артем Прима

Перемогу здобув Йоганнес Бьо

У п'ятницю, 25 січня, Кубок світу з біатлону в італійському Антгольці продовжився чоловічою спринтерською гонкою.

Найкращий результат серед українських біатлоністів показав Артем Прима, який фінішував 11-м. Прима показав непоганий (як для цього сезону) хід, чисто відпрацював на вогневих рубежах і майже зачепився за топ-10, програвши лідеру 47 секунд.

У топ-20 потрапив і капітан чоловічої збірної Дмитро Підручний. Міг Дмитро фінішувати і вище, але його підвів один промах на стійці. У підсумку він завершив гонку 19-м.

На жаль, доволі невдало провели гонку молоді Артем Тищенко та Руслан Ткаленко. Ткаленко з одним промахом зміг прийти до фінішу лише 69-м, а Тищенко з двома хибами показав лише 90-й час. Отже, у гонці переслідування нашу чоловічу збірну представлять лише два біатлоністи - Прима і Підручний.

Перемогу ж у гонці традиційно святкував норвежець Йоганнес Бьо, який навіть попри промах зміг обійти свого співвітчизника Бйонтегора (у якого два нулі) на 17,5 секунд. Замкнув топ-3 французький біатлоніст Антонен Гігонна, який програв Бьо 20,2 секунди.