Забезпечення металургів піввагонами «Укрзалізниці» дещо покращилось - «Укрметалургпром»

Забезпечення металургів піввагонами «Укрзалізниці» дещо покращилось - «Укрметалургпром»

За результатами серпня, підприємства гірничо-металургійного комплексу (ГМК) України були забезпечені парком піввагонів на 21% від загальної потреби, але по деяких підприємствах 0-15%

В ОП «Укрметалургпром» підбили підсумки серпневої співпраці з «Укрзалізницею» щодо забезпечення підприємств ГМК піввагонами.

Металурги зазначають, що з 20 серпня ситуація дещо покращилася, однак цей незначний прогрес ближче до кінця місяця «чомусь знову почав скочуватися до рівня звичних для нас цифр».

«Слід зазначити, що спроби вирівняти ситуацію і забезпечити наші потреби на рівні ринкової частки УЗ (35%) все-таки робилися: змінився порядок управління парком піввагонів, сам процес управління був централізований безпосередньо під УЗ, вдалося дещо виправити ситуацію з поверненням порожніх піввагонів на Придніпровську філію УЗ, що, своєю чергою, дозволило поліпшити навантаження на криворізьких ГЗК», - зазначається в повідомленні.

Таким чином, за результатами серпня цього року, ГМК України були забезпечені парком піввагонів на 21% від загальної потреби. Водночас, в «Укрметалургпромі» зазначають, що говорити про якесь системне поліпшення поки зарано. Причиною тому - нерівномірність у забезпеченні між окремими вантажовідправниками України, що ж стосується ГМК.

За даними об'єднання металургів, існує ціла низка підприємств, забезпечення яких парком ЦТЛ складає 0 -15% від їх потреби.

«Ми, як і раніше, продовжуємо наполегливо відстоювати принципи рівності, і вимагаємо, щоб забезпеченість підприємств ГМК піввагонами УЗ була не нижче рівня ринкової частки УЗ, тобто не менше 35% їх загального навантаження у піввагонах», - наголошують металурги.

«Я вже неодноразово задавався питанням, як можна було допустити, що саме ключові галузі національної економіки виявлялися за межею пріоритетів державної монополії? За підсумками першого півріччя 2017 року, частка продукції ГМК склала 26,7% загального обсягу експорту України. З незрозумілих причин, знехтували і поставили під загрозу стабільне функціонування саме тих галузей, які є визначальними для економічного зростання України і забезпечують стабільність національної валюти. Хочеться сподіватися, що нас все-таки почули… Покладаємо великі надії на послідовність дій нинішнього т.в.о. Голови правління УЗ Євгена Кравцова, і очікуємо більш вагомих результатів вже за підсумками 1-ої декади вересня», - зауважив у зверненні президент «Укрметалургпрому» Олександр Каленков. 

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: